Wizualizacja

Wizualizacja

Projekt

Projekt

Montaż

Montaż

Nasze
salony

Nasze salony
nowoscipromocjesite

Profesjonalny salon łazienek można znaleźć w Poznaniu, Wrocławiu, Kaliszu bądź w Zielonej Górze. Firma Sanpol przez lata budowała swoją dobrą opinię, zdobywając grono zadowolonych klientów.

Cechujemy się wysoką jakością usług i kompleksowym doradztwem zarówno przy aranżacji łazienki jak i ich montażu.

salon poznan

Salon łazienek Poznań

czytaj więcej
salon wroclaw

Salon łazienek Wrocław

czytaj więcej
salon zielona gora

Salon łazienek Zielona Góra

czytaj więcej
KALISZ.png

Salon łazienek Kalisz

czytaj więcej
galeria wnetrz poznan

Galeria wnętrz

czytaj więcej

Tylko sprawdzeni producenci

Nasze ekspozycje łazienek tworzone są przy współpracy z najlepszymi, znanymi producentami, takimi jak: Koło, Sanplast czy Aquaform. Nasz bogaty asortyment sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający, klient z pewnością znajdzie to, czego szuka!

Firma Sanpol zaprasza do świata łazienek, w którym możliwości aranżacyjne ogranicza jedynie wyobraźnia. Oferta skierowana jest przede wszystkim do tych klientów, którym zależy na urządzeniu pomieszczenia łazienkowego z pomysłem, a także na znalezieniu wysokiej jakości produktów (wyposażenia łazienki). Firma Sanpol zachęca do odwiedzenia swoich salonów, które można znaleźć w takich miastach jak:

Oferta każdego z wymienionych salonów to wyjątkowa okazja do tego, aby zapoznać się nowościami dostępnymi na rynku łazienek. Jest to efekt zaangażowania firmy Sanpol, która przez lata budowała swoją dobrą opinię, zdobywając tym samym grono zadowolonych klientów.

Współpraca z najlepszymi


Ekspozycje łazienek dostępne w salonach Sanpol są efektem współpracy z liderami w branży wyposażenia łazienkowego, takimi jak: Geberit, Roca, Duravit, Villeroy & Boch, Ravak, Elita, Grohe, Hansgrohe, Kludi, Huppe, Kermi, Sanplast,  Viega, Tece, Tubądzin, Opoczno, Nowa Gala. Bogaty asortyment produktów sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający, klient z pewnością znajdzie to, czego szuka!

Co można znaleźć w salonie łazienek Sanpol?


Przykładowe pozycje produktowe dostępne w ofercie salonów Sanpol to:


Oferta salonów łazienkowych Sanpol to przede wszystkim wysoka jakość usług, ale też kompleksowe doradztwo, zarówno przy aranżacji, jak i podczas montażu. Priorytet klienta to także priorytet salonu łazienkowego Sanpol: tworzenie solidnych, funkcjonalnych łazienek, które przyciągają wzrok swoimi aranżacjami.

ico bezpieczenstwo 2


Bezpieczeństwo więcej

więcej

ico doradztwo


Doradztwo więcej

więcej

ico-serwis.png


Montaż więcej

więcej

ico projektowanie


Projektowanie więcej

więcej

ico transport


Transport więcej

więcej